O mnie

Jestem Paulina i już od 2015 roku moje życie zawodowe jest związane z branżą e-commerce. 

Swoją przygodę z e-commerce zaczęłam w jednej z wrocławskich korporacji. Zajmowałam się tam techniczną stroną działalności sklepu internetowego, wsparciem klientów na Live Chat oraz wprowadzaniem nowych rozwiązań. Jednak po pewnym czasie wielkomiejskie życie zmieniłam na mniejsze miasto i nieco mniejsze firmy, w których mogłam rozwinąć skrzydła w zakresie copywritingu oraz e-marketingu. Więcej na ten temat możesz zobaczyć w moim PORTFOLIO

Z wykształcenia jestem filolożką angielsko-francuską oraz ekonomistką. Skończyłam też studia podyplomowe E-commerce Manager, które poza ogromną dawką praktycznej wiedzy stały się dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju i rozwijania swoich umiejętności. Dzięki temu ostatecznie zdecydowałam się na postawienie na siebie i teraz już samodzielnie wspieram biznesy na rynku online. 

Prywatnie uwielbiam podróżować, a szczególnie mocno rozwinęłam tę pasję podczas roku spędzonego w Azji. Poczułam wtedy, czym tak naprawdę jest szok kulturowy i jak mało wiem jeszcze o świecie. W tej chwili mieszkam w Bielsku-Białej, co sprzyja częstym wycieczkom górskim oraz odkrywaniu Beskidów o każdej porze roku. W moim małym domowym światku otaczam się niezliczoną ilością roślin, w tej chwili mam ich około 50 (don’t judge me!). A w wolnym czasie daję upust swojej kreatywności poprzez działalność fotograficzną, czego efekty możesz zobaczyć TUTAJ.