FAQ

E-wsparcie biznesu oznacza pomoc w pracy nad Twoim biznesem, który dopiero wchodzi lub już działa na rynku e-commerce. Są to usługi wykonywane najczęściej w ramach współpracy zdalnej. 

Jeśli prowadzisz już działalność w sieci, pomogę Ci ją usprawnić oraz przenieść na wyższy poziom. Możesz się zdecydować na moją pomoc w prowadzeniu Twojego sklepu internetowego od strony technicznej. Zapewnię Ci również wsparcie w promocji i reklamie Twojej działalności w Google i mediach społecznościowych. Będę Ci również pomocna, jeśli chcesz dopiero stworzyć swoją stronę lub sklep internetowy i nie wiesz jak się za to zabrać, ani na co zwrócić szczególną uwagę. Pomogę Ci także w tworzeniu opisów, tekstów i artykułów – w zależności od profilu Twojej działalności. 

Jeśli e-commerce to dla Ciebie czarna magia lub po prostu nie wiesz z jakie usługi będą najbardziej przydatne dla rozwoju Twojego biznesu, skontaktuj się ze mną! Wejdź w zakładkę KONTAKT i opisz swoją sytuację. Na pewno znajdziemy rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonowało!

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji możesz wybrać odpowiedni pakiet pojedynczych usług lub kompleksowe wsparcie. Więcej dowiesz się w zakładce OFERTA

Sposób komunikacji jest zawsze indywidualnie dopasowany do moich Klientów i ich preferencji. Najczęściej korzystam z maila oraz spotkań online na Skype lub Google Meets. Na terenie Śląska możemy się również spotkać osobiście.